auto-news.lv

  Jaguar vadībai ir dīvaini pārkārtojumi


  Citu dienu kļuva skaidrs, ka uzņēmums pamet britu Džulianu Tomsonu. Autosfērā Džulians tiek uzskatīts gandrīz par ģēniju.

  Viņš ir strādājis uzņēmumā vairāk nekā 20 gadus. Nedomājiet, ka Džuliana aiziešana ir saistīta ar dažiem skandāliem. Jebkurā gadījumā zīmols neko tādu neziņoja. Nav arī zināms, vai Tomsons gatavojas pāriet uz darbu ar konkurentiem. Iespējams, ka Džulians vienkārši uzskata sevi par vecu. Tomsons uzskata, ka ir pienācis laiks doties pensijā, piekāpties jaunajiem dizaineriem.

  Arī baumas par Tomsona smago slimību (šādas spekulācijas tika publicētas vairākās Eiropas publikācijās) izrādījās nepamatotas.
  Ir svarīgi atcerēties, ka pēdējo 10 gadu laikā Tomsona vadībā ir strādājuši vairāk nekā 50 daudzsološu jauno inženieru. Džulians aktīvi nodeva viņiem savu pieredzi un zināšanas. Tādējādi Jaguar nepaliks bez kvalitatīva tehniskā atbalsta.

  Džulians ieradās Jaguar birojā 2000. gadā. Thomsonam ir milzīgs skaits automobiļu balvu. Uzņēmums nepaziņoja, kurš tieši ieņems izcilā inženiera vietu.

  Kas attiecas uz Jaguar zīmolu, tad 2023. gadā tas uzreiz prezentēs vairākas interesantas modifikācijas. Gandrīz visi no tiem tika izstrādāti, piedaloties Julian Thomson. Līdz ar to autobraucējiem joprojām būs iespēja piedzīvot leģendārā "britu vecīša" atjautīgos risinājumus. Atliek tikai gaidīt nākamās auto izstādes.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


  Похожие новости
 • POLARIS KAĶENI ATPAKAĻ, DĪVAINI TRANSPORTLĪDZEKLIS, KAS IZSKATĀS KĀ AUTO, BET TAS IR MOTOCIKLS

Jaunumi
Interesanti
Populārs
15 февраль Mazda CX5 (pazīstams arī kā Mazda Minagi): nākotnes automašīna ikvienam!

21 январь Kas ir iekrāvēji

15 декабрь Mazda automašīnas ir japāņu nevainojamības standarts